Puchar Posła Tadeusza Motowidło 2011
Oceń:

Puchar Posła Tadeusza Motowidło 2011
W sobotę 4 czerwca 2011 roku na zbiorniku Odra II nr 616 rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło . Organizowany co roku w naszym kole konkurs o Puchar Posła rozegrano po raz siódmy z rzędu. Wczesnym rankiem na starcie zgłosiło się 39 zawodników w tym 3 naszych kadetów. Pogoda dopisała brania były dość dobre , lecz nie wszystkim szczęście dopisało Najczęściej łowioną rybą była płotka, leszcz ,okoń. Złowiono też lina ,karasia. Sportowa rywalizacja trwała trzy godziny, po czym sędziowie przystąpili do zważenia ryb i obliczeniu wyników. Swoją obecnością zaszczycił Poseł na Sejm RP Tadeusz Motowidło , w trakcje spotkania była też okazja do wymiany poglądów i doświadczeń wędkarskich. W swoim wystąpieniu pan poseł pogratulował uczestnikom imprezy za uzyskane wyniki wręczając osobiście najlepszym zawodnikom puchary , dyplomy oraz nagrody. W obecności pana posła ogłoszono zwycięzców . Pierwsze miejsce z wynikiem 4080 gram zdobył Draga Tomasz na drugim miejscu uplasował się Paczuła Dominik z wynikiem 3090 gram , trzecie miejsce zajął Paczuła Krzysztof z wynikiem 3010 gram . Najlepsza trójka tegorocznych zawodów zostanie zaproszona na zawody drużynowe „ Najlepsi z Najlepszych” pod patronatem Posła Tadeusza Motowidło. Takie imprezy jak między innymi dzisiejsze zawody to dobra okazja do spędzenia czasu wspólnie w gronie wędkarzy i ich rodzin , to też humor i dobra zabawa nie opuszczały zawodników.