Zawody o Puchar Posła Tadeusza Motowidło 2010 cz 1
Oceń:

Zawody o Puchar Posła Tadeusza Motowidło 2010 cz 1
W roku Jubileuszowym z okazji 30 lecia działalności naszego koła w jednych z zaplanowanych na ten sezon nie zabrakło imprezy wędkarskiej pod patronatem Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło .To też w tegorocznym grafiku cyklu imprez sportowych pana posła nie ominięto naszych wędkarzy. W sobotę 27 czerwca pięknego poranka na zbiorniku Odra II nr 616 gospodarza koła 110 1-go Maja spotkali wędkarze się by przystąpić do rywalizacji o Puchar Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło . Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej w naszym kole o puchar posła rozegrano po raz szósty z rzędu . Sportowa rywalizacja trwała trzy godziny po czym sędzia zawodów ogłosił wyniki , pierwsze miejsce z wynikiem 5020 gram oraz puchar zdobył Draga Tomasz na drugim miejscu uplasował się Paczuła Dominik z wynikiem 4620 gram , natomiast trzecie miejsce zajął Nosal Andrzej z wynikiem 3760 gram . Trójka zwycięzców tegorocznych zawodów została zaproszona na zawody drużynowe które odbędą się w miesiącu wrześniu pod patronatem Posła Tadeusza Motowidło. W jubileuszowym roku oprócz nagród nie zabrakło urodzinowego prezentu w postaci sprzętu DVD który został rozlosowany wśród uczestników imprezy to też humor i dobra zabawa nie opuszczały zawodników. Po zakończeniu zawodów na uczestników i organizatorów czekał gorący posiłek. Takie imprezy jak między innymi dzisiejsze zawody to dobra okazja do spędzenia czasu wspólnie w gronie wędkarzy oraz wymiany poglądów i doświadczeń wędkarskich.