Koło PZW nr 110 1-go Maja - Wodzisław Śląski
http://www.wodzislaw.pzw.org.pl

Aktualności

Dzień Dziecka 2019 w Olzie Gmina Gorzyce

 

W sobotę 1 czerwca 2019 r. w Gminie Gorzyce na terenie ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego firmy Las-Pol w Olzie odbyła się impreza wędkarska z okazji Dnia Dziecka. W zawodach w towarzystwie swoich opiekunów uczestniczyło 61 młodocianych zawodników wywodzących się z miast Wodzisławia ŚL, Jastrzębia-Zdroju, Raciborza Gminy Gorzyce i pobliskich sołectw. 

 

Spotkanie z dziećmi rozpoczęło się o godzinie 9.00. Konkurs wędkarski rozegrano w trzech kategoriach wiekowych. Zawody w dyscyplinie spławikowej na żywej rybie przeprowadzono na zbiorniku Odra II nr 616 w dwóch kategoriach wiekowych tj: dzieci od 7 do10 lat i od 11 do 15 lat.

 

Jak co roku zarząd koła PZW 110 1-go Maja zadbał o wszystkich dzieci, dla najmłodszych milusińskich przeprowadzono konkurs łowienia rybek w baseniku oraz wiele atrakcji na placu zabaw firmy Las-Po.

 

Dzięki hojności licznych sponsorów wszystkie dzieci mogły mile spędzić czas oraz doznać wiele przyjemności i niespodzianek. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy medal oraz nagrody rzeczowe, sprzęt wędkarski i sportowy a dla maluchów zabawki. Nie zabrakło też słodyczy, grilla i smacznych lodów ufundowanych od firmy Las-Pol. 

 

Serdeczne podziękowanie za coroczne wsparcie imprezy dla dzieci dla Związku WZZ Sierpień 80 KWK Marcel, właścicielom Firmy Las-Pol ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego w Olzie, właścicielom Firm; Andrzeja Binko, Ryszarda Ociepka, Krzysztofa Góralski, Macieja Jabłoński, Sławomira Marek.

 

Serdeczne podziękowanie dla sędziów wędkarskich oraz całej obsługi za sprawne przeprowadzenie imprezy dla dzieci z okazji ich święta.