Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Dzień Dziecka 2019 w Olzie Gmina Gorzyce

 

W sobotę 1 czerwca 2019 r. w Gminie Gorzyce na terenie ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego firmy Las-Pol w Olzie odbyła się impreza wędkarska z okazji Dnia Dziecka. W zawodach w towarzystwie swoich opiekunów uczestniczyło 61 młodocianych zawodników wywodzących się z miast Wodzisławia ŚL, Jastrzębia-Zdroju, Raciborza Gminy Gorzyce i pobliskich sołectw. 

 

Spotkanie z dziećmi rozpoczęło się o godzinie 9.00. Konkurs wędkarski rozegrano w trzech kategoriach wiekowych. Zawody w dyscyplinie spławikowej na żywej rybie przeprowadzono na zbiorniku Odra II nr 616 w dwóch kategoriach wiekowych tj: dzieci od 7 do10 lat i od 11 do 15 lat.

 

Jak co roku zarząd koła PZW 110 1-go Maja zadbał o wszystkich dzieci, dla najmłodszych milusińskich przeprowadzono konkurs łowienia rybek w baseniku oraz wiele atrakcji na placu zabaw firmy Las-Po.

 

Dzięki hojności licznych sponsorów wszystkie dzieci mogły mile spędzić czas oraz doznać wiele przyjemności i niespodzianek. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy medal oraz nagrody rzeczowe, sprzęt wędkarski i sportowy a dla maluchów zabawki. Nie zabrakło też słodyczy, grilla i smacznych lodów ufundowanych od firmy Las-Pol. 

 

Serdeczne podziękowanie za coroczne wsparcie imprezy dla dzieci dla Związku WZZ Sierpień 80 KWK Marcel, właścicielom Firmy Las-Pol ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego w Olzie, właścicielom Firm; Andrzeja Binko, Ryszarda Ociepka, Krzysztofa Góralski, Macieja Jabłoński, Sławomira Marek.

 

Serdeczne podziękowanie dla sędziów wędkarskich oraz całej obsługi za sprawne przeprowadzenie imprezy dla dzieci z okazji ich święta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o naszej stronie
Super
Dobra
Mogła być lepsza
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama