Zarybienia w 2019 roku zbiornika Odra II 616

W 2019 roku  wykonano zarybienie zbiornika Odra II nr 616 w miejscowości Olza. Do zbiornika wpuszczono kilka gatunków ryb,: 10 000 szt narybku letniego Sandacza, 2 tony 910 kg Karpa, 435 kg Lina, 650 kg Karasia. Łącznie wpuszczono 3 tony 995 kg ryb. Tegoroczne zarybienie przeprowadzono w 6 etapach w następujących terminach:

W dniu 05 czerwca do zbiornika wpuszczono 9000 sztuk narybku letniego sandacza, przeciętna długość wyniosła 2-5 cm. Ryby pochodziły od hodowcy z Gospodarstwa Rybackiego Piotra Czerkawskiego miejscowości Łopuszno-Fryszerka 1, powiatu Kieleckiego województwo Świętokrzyskie.

W dniu 03 października do zbiornika wprowadzono 1400 kg Karpia. Materiał zarybieniowy został zakupiony od producenta Gospodarstwa Rybackiego Wielikąt Gminy Lubomia.

W dniu 10 października do zbiornika wprowadzono 500 kg Karpia. Materiał zarybieniowy został zakupiony od producenta Gospodarstwa Rybackiego Wielikąt Gminy Lubomia.

W dniu 16 października do zbiornika wprowadzono 400 kg Karasia,  200 kg Lina. Materiał zarybieniowy został zakupiony od producenta Gospodarstwa Rybackiego Wielikąt Gminy Lubomia.

W dniu 13 listopada  do zbiornika wprowadzono 235 kg Lina, 250 kg Karasia.  Materiał zarybieniowy został zakupiony od producenta Gospodarstwa Rybackiego Wielikąt Gminy Lubomia.

W dniu 19 listopada do zbiornika wprowadzono  1010 kg Karpia. Materiał zarybieniowy został zakupiony od producenta Gospodarstwa Rybackiego Wielikąt Gminy Lubomia.

W zarybieniu uczestniczyli wędkarze, przedstawiciele Zarządu Koła, Komisja Rewizyjna Koła, strażnicy Społecznej Straży Rybackiej.

Wszystkim uczestnikom akcji zarybienia serdecznie dziękuję.

Statystyka - Zarybienia 2005-2019