Wyniki zawodów

Rozegrano zawody całodobowe parami 2020

W roku jubileuszowym z okazji 40-lecia Koła 110 1-Maja z soboty na niedzielę w dniach 21/22 sierpnia 2020 r. na zbiorniku Odra II 616 w miejscowości Olza gminy Gorzyce rozegrano towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej Całodobowe Parami. Sędziowali kol. Bogdan Binek, Tomasz Koralewski, Jan Zorębik.

W otwartych zawodach dla wszystkich członków PZW udział wzięło 21 drużyn dwuosobowych, koledzy i koleżanki z kół 110 1-go Maja, 6 Czeladź, 55 Sosnowiec-Niwka, 78 Jas-Mos, 29 Dzierżono Duże, 26 „Kazimierz Juliusz” Sosnowiec, 50 Rydułtowy,  62 Wodzisław Śl.

Tegoroczne zawody z wynikiem 21065 pkt. wygrali kol. Leszek Świerczek, Michał Świerczek z koła PZW nr  50 Rydułtowy,

II Miejsce z wynikiem 19805 pkt. zdobyła drużyna kol. Wiesław Goryl,  Witold Roga z koła PZW nr 78 Jas-Mos, 29 Dzierżono Duże,

III Miejsce zajęła drużyna kol. Tomasz Sztangierski,  Mariusz Podszewa z koła PZW nr 50 Rydułtowy, osiągając wynik 13940 pkt.

Wręczając puchary zwycięzcom, gratulacje złożył prezes koła Jarosław Pawlak podziękował biorącym udział w zawodach wszystkim uczestnikom za sportową walkę i zapał w uzyskaniu jak najlepszych wyników, zaznaczył, że pomimo niesprzyjających warunków zawody przebiegły w bardzo milej atmosferze jednocześnie zaprosił na kolejne zawody otwarte organizowane przez nasz koło. Wszyscy uczestnicy z okazji Jubileuszu 40-lecia Koła 110 1-Maja otrzymali pamiątkowe upominki.

Tegoroczne zawody można zaliczyć do udanych, łącznie złowiono 149 kg  ryb, które po każdorazowym zważeniu powróciły do łowiska.

wyniki:

Zawody Całodobowe Parami 2020